متن آهنگ | تکساهنگ

سایت مرجع متن آهنگ (تکست آهنگ) در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

متن آهنگ ایران از آرش آتیلا

27 فوریه 2017
متن آهنگ ایران از آرش آتیلا

متن آهنگ ایران از آرش آتیلا

Lyrics music Iran Arash Atila Text Music Download

همراه با دانلود آهنگ  ایران از آرش آتیلا

♪♫♪

این خانه قشنگ است ولی خانه ی من نیست این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست آن دختر چشم آبی گیسو طلایی طناز و سیه چشم چو معشوقه ی من نیست طناز و سیه چشم چو معشوقه ی من نیست..

♪♫♪

آن کشور نو آن وطن دانش و صنعت هرگز به دل انگیزی ایران کهن نیست در مشهد و یزد و قم و سمنان و لرستان لطفی است که در کلگری و نیس و پکن نیست در دامن بحر خزر و ساحل گیلان موجی است که در ساحل دریای عدن نیست در پیکر گل های دلاویز شمیران عطری است که در نافه ی آهوی خطن نیست نیست..

♪♫♪

آواره ام و خسته و سرگشته و حیران هر جا که روم هیچ کجا خانه ی من نیست آوارگی و خانه بدوشی چه بلایی است دردی است که همتاش در این دیر کهن نیست من بهر که خوانم غزل ِ سعدی و حافظ در شهر غریبی که در آن فهم سخن نیست هر کس که زند طعنه به ایرانی و ایران بی شبهه که مغزش به سر و رو به تن نیست.. نیست..

هر چند که سر سبز بود دامنه ی آن چون دامن البرز پر از چین چکن نیست این کوه بلند است ولی نیست دماوند این رود چه زیباست ولی رود تجن نیست این شهر عظیم است ولی شهر غریب است این خانه قشنگ است ولی خانه ی من نیست این شهر عظیم است ولی شهر غریب است این خانه قشنگ است ولی خانه ی من نیست..

تکست آهنگ  ایران از آرش آتیلا

برای اولین بار در متن آهنگ : TexAhang

برچسب ها

مطالب مرتبط

نشانی ایمیل شما در سایت منتشر نخواهد شد، اگر در متن وارد شده مشکلی میبینید حتماً به ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت تصحیح شود
دانلود آهنگ در تلگرام

iliya Group